Nationella ungdomsrådet

Civilförsvarsförbundets nationella ungdomsråd är den grupp ideella ungdomar som
arbetar på nationell nivå med att utveckla förbundets ungdomsverksamhet.

 


Våra utvecklare

Klicka på respektive namn för mer information


Carolin Danielsson
Ideell verksamhetsutvecklare
Mejl: carolin.danielsson@civil2.se
Tel: 070 – 651 80 23
Emma Hansson
Ideell verksamhetsutvecklare
Mejl: emma.hansson@civil2.se
Tel: 070 – 416 45 22
Babek Toloe
Ungdomscoach
babek@civil2.se 
Nenne Thorin
Ungdomscoach 

nenne@civil2.se 
Jacqueline Nelms
Ideell verksamhetsutvecklare
Mejl: jacqueline.nelms@civil2.se
Tel: 073 – 352 46 85
Julius Kramer
Ideell verksamhetsutvecklare med fokus
på kommunikation, struktur och miljöfrågor
Mejl: julius.kramer@civil2.se
Tel: 073 – 074 28 28
Laura Hoffmann
Ideell verksamhetsutvecklare
Mejl: laura.hoffmann@civil2.se
Tel: 076 – 810 74 54
Marco Stam
Ideell verksamhetsutvecklare
Mejl: marco.stam@civil2.se
Tel: 073 – 552 05 00

Timothy Jarl-Håkansson

Ideell verksamhetsutvecklare
Mejl: timothy.jarl@civil2.se
Tel: 076 – 416 29 75

 


Besök oss på: